Що говорять про нас відвідувачі
Нікіта
2024-03-04
Недавно переїхав в Київ, довго шукав зал, який повністю мені підійде. Фітнес клуб дуже комфортний, чистий та акуратний. Нові тренажери є явною перевагою. Працюю з тренером Андрієм, чудовий спеціаліст, який вміє працювати з мотивацією та знаходить індивідуальний підхід відповідно до потреб.
Даша
2023-11-30
Займаюсь з Настею і цей тренер мені максимально підходить! Професійна і дуже легка в спілкуванні + слідкує за моїм харчуванням, хоч це і не входить в її обовʼязки. В мене запит на зниження ваги і обʼємів у бедрах і ногах. Я бачу результат і це мотивує займатись з цим тренером далі.
Дмитрий
2023-11-30
Начал посещать этот зал около 5 месяцев назад , привлекло расположение клуба. Отличная атмосфера, персонал на уровне , особенно привлекла тренер Анастасия , своей сумасшедшей энергетикой и качеством проведения занятий .
ПОСЛУГИ КЛУБУ
Ціни Ви напевно знаєте де розташований короткий малоберцевий м'яз! І вже тим бі...
Персональні тренування
Персональні тренування
Чи багато фітнес клубів можуть пишатися професійним обладнанням преміум класу від компанії Te...
Тренажерний Зал
Тренажерний Зал
   Чи є сенс розповідати Вам про аеробіку? Перші дівчата в трико з'явилися на е...
Групові програми
Групові програми
   Є класи, які описати досить просто. З йогою зовсім інша справа! Що це? Філ...
Йога
Йога
  Танцювальні класи в нашому клубі з'явилися ще в ті часи, коли багато танцювальних ...
Танцювальні класи
Танцювальні класи
Індивідуальні консультації тренера - дієтолога, спортивного нутриціолога! -Обговорюємо ...
Фітнес дієтологія
Фітнес дієтологія
Ну, бару у нас начебто як і немає ... Є чотири канапи, трохи столиків та стільців. Ство...
Фітнес бар
Фітнес бар
Ваш шлях до здоров'я та краси буде не зовсім вірним, якщо він піде в обхід водних процеду...
Басейн
Басейн
Так, фінська ... Чудотворна! Неймовірне за своїм впливом на організм явище! Розслабляє ...
Сауна
Сауна

Фітнес клуб Sport-Studio

В нашому клубі є все для того, щоб досягти досконалості в спорті! Фітнес центр Sport-studio пропонує Вашій увазі самі різноманітні можливості для активного та, головне, корисного для здоров`я проведення часу: фітнес зали, просторі тренажерні зали, силові і танцювальні програми, йога, дитячі заняття, пілатес та інше. Фітнес клуби Києва дивують своїм різноманіттям, та саме наш фітнес клуб Спорт-Студіо пропонує вам унікальну можливість провести тренування з максимальним результатом і користю для здоров`я . На основі ваших потреб та побажань для вас розроблюється індивідуальна фітнес програма, яка спрямована на проблемні зони тіла. У кожному залі застосовані спеціальні покриття для підлоги, які зводять до мінімуму эфект від ударів під час проведення тренувань, також, у нас великий вибір силових тренажерів для будь яких типів тренувань і видів фізичних навантажень. В фітнес клубі Sport-studio для всіх відвідувачів представлені групові програми: аеробіка, танці, хореографія, силові тренування, йога,.

, Якщо ви вибираєте зручний для себе фітнес клуб в Києві, то краще, ніж Спорт-Студіо, ви просто не зможете знайти! Наш клуб розташований в самому центрі міста, біля клубу є зручна транспортна розв`зка, також, в нашому клубі ви ніколи не засумуєте, завдяки нашим тренерам!

Висококваліфіковані і професійні тренери нашого фітнес центру є головною перевагою в нашій роботі, адже до складу нашої команди входять Майстри спорту України! Всі клієнти, які відвідують наш фітнес клуб, крім усього різноманіття послуг нашого клубу, отримують ще й кваліфіковане керівництво від наших тренерів.

В нашому клубі вам, безперечно, допоможуть наші працівники і наставлять вас на правильний шлях до свого ідеального тіла. Для цього, вам необхідно буде відвідувати наш фітнес клуб регулярно.

Незалежно від того,як би ви не шукали в інтернеті: фітнес центр Київ, фітнес центри Київ, фітнес Київ, фітнес клуб Київ - завжди вибирайте sportstudio.com.ua.