Що говорять про нас відвідувачі
Валерий
2020-09-24
День равноденствия! Есть такой фитнес клуб в городе Киеве, называется Спорт Студио #SportStudio на Тургеневской 45-49 , где реально воплотили самый высокий уровень баланса буквально во всём! Равнодействующая атмосфера, начиная от встречи с приятными менеджерами, от проф.тренерским коллективом и...
Сара Салмон
2020-06-13
У нас в Спорт Студио все тренеры такие красивые и крутые, что каждый раз думаешь , жаль , что не попала на тренировку. Была бы еще запасная жизнь , снова бы пришла в любимый клуб . А еще бы лет 20 скинуть, чтобы наверстать упущенное и выполнять что показывают наши прекрасные девушки
Ольга Пестова
2020-05-27
Вы устали на карантине???? Желаете качественно и полноценно отдохнуть без вылета в космос и получить позитивные ощущения в своем теле, перепрограммировать напряжённые мышцы, почувствовать жизнь ярче. Запишитесь к Килиной Алене на массаж. Обожаю эти космические массажи, профессиональную работу...
ПОСЛУГИ КЛУБУ
Ви напевно знаєте де розташований короткий малоберцевий м'яз! І вже тим більше, навіть у ...
Персональні тренування
Персональні тренування
Чи багато фітнес клубів можуть пишатися професійним обладнанням преміум класу від компанії Te...
Тренажерний Зал
Тренажерний Зал
   Чи є сенс розповідати Вам про аеробіку? Перші дівчата в трико з'явилися на е...
Аеробіка
Аеробіка
WORKOUT майданчик в Спорт студіо - може стати відмінним початком в заняттях спортом або альте...
Workout
Workout
   Є класи, які описати досить просто. З йогою зовсім інша справа! Що це? Філ...
Йога
Йога
Попереджаємо: викликає звикання! Унікальна  методика взаємодії розуму і тіла! Наві...
Пілатес
Пілатес
Якщо Ви відчуваєте дискомфорт або больові відчуття: в області голови або шиї, ...
Соматичне Навчання
Соматичне Навчання
  Танцювальні класи в нашому клубі з'явилися ще в ті часи, коли багато танцювальних ...
Танцювальні класи
Танцювальні класи
Індивідуальні консультації тренера - дієтолога, спортивного нутриціолога! -Обговорюємо ...
Фітнес дієтологія
Фітнес дієтологія

Фітнес клуб Sport-Studio

В нашому клубі є все для того, щоб досягти досконалості в спорті! Фітнес центр Sport-studio пропонує Вашій увазі самі різноманітні можливості для активного та, головне, корисного для здоров`я проведення часу: фітнес зали, просторі тренажерні зали, силові і танцювальні програми, йога, дитячі заняття, пілатес та інше. Фітнес клуби Києва дивують своїм різноманіттям, та саме наш фітнес клуб Спорт-Студіо пропонує вам унікальну можливість провести тренування з максимальним результатом і користю для здоров`я . На основі ваших потреб та побажань для вас розроблюється індивідуальна фітнес програма, яка спрямована на проблемні зони тіла. У кожному залі застосовані спеціальні покриття для підлоги, які зводять до мінімуму эфект від ударів під час проведення тренувань, також, у нас великий вибір силових тренажерів для будь яких типів тренувань і видів фізичних навантажень. В фітнес клубі Sport-studio для всіх відвідувачів представлені групові програми: аеробіка, танці, хореографія, силові тренування, йога,.

, Якщо ви вибираєте зручний для себе фітнес клуб в Києві, то краще, ніж Спорт-Студіо, ви просто не зможете знайти! Наш клуб розташований в самому центрі міста, біля клубу є зручна транспортна розв`зка, також, в нашому клубі ви ніколи не засумуєте, завдяки нашим тренерам!

Висококваліфіковані і професійні тренери нашого фітнес центру є головною перевагою в нашій роботі, адже до складу нашої команди входять Майстри спорту України! Всі клієнти, які відвідують наш фітнес клуб, крім усього різноманіття послуг нашого клубу, отримують ще й кваліфіковане керівництво від наших тренерів.

В нашому клубі вам, безперечно, допоможуть наші працівники і наставлять вас на правильний шлях до свого ідеального тіла. Для цього, вам необхідно буде відвідувати наш фітнес клуб регулярно.

Незалежно від того,як би ви не шукали в інтернеті: фітнес центр Київ, фітнес центри Київ, фітнес Київ, фітнес клуб Київ - завжди вибирайте sportstudio.com.ua.