Доброго вечора ми з України перемикайся на рідну мову тут
Фитнес Клуб  / 

Отзывы

Отзывы

04/03/2024 Нікіта
Недавно переїхав в Київ, довго шукав зал, який повністю мені підійде. Фітнес клуб дуже комфортний, чистий та акуратний. Нові тренажери є явною перевагою. Працюю з тренером Андрієм, чудовий спеціаліст, який вміє працювати з мотивацією та знаходить індивідуальний підхід відповідно до потреб.
30/11/2023 Даша
Займаюсь з Настею і цей тренер мені максимально підходить! Професійна і дуже легка в спілкуванні + слідкує за моїм харчуванням, хоч це і не входить в її обовʼязки. В мене запит на зниження ваги і обʼємів у бедрах і ногах. Я бачу результат і це мотивує займатись з цим тренером далі.
30/11/2023 Дмитрий
Начал посещать этот зал около 5 месяцев назад , привлекло расположение клуба. Отличная атмосфера, персонал на уровне , особенно привлекла тренер Анастасия , своей сумасшедшей энергетикой и качеством проведения занятий .
14/11/2023 Єгор
Чудовий фітнес клуб та кращий персонал і тренери! Рекомендую, тут справді все сприяє досягненню постевленних вами цілей. Особлива подяка тренеру Губко Андрію - допоміг привести до тями тіло у період післяопераційної реабілітації завдяки ретельно підібраним вправам, а в тренажерному залі є усе необхідне для цього знаряддя.
12/11/2023 Олексій
Дуже рекомендую цей клуб! Мої показники зростають - все завдяки професіоналізму супер тренера Андрія Губко. Якісні тренажери на будь-який смак, ввічливий персонал, готовий завжди допомогти, все на високому рівні. Сауна, басеїн та масаж допоможуть вам розслабитися після напружених тренувань!
01/11/2023 Павло
Василевський Андрій - чудовий тренер! Під його чутливим керівництвом я зміг досягти вражаючих результатів у короткий термін. Він завжди відданий своїй роботі, терплячий і мотивує до занять. Велике спасибі йому за його професіоналізм і підтримку! Рекомендую всім!
31/10/2023 Антоний Прекрасный
Если вы думаете, не думайте, приходите, Вам понравится!
30/10/2023 Роксолана
Найкраще, що можна знайти у цьому фітнес клубі-тренерка Анастасія. Тренування з нею на вищому рівні, зовсім не помічаєш, як летить час, а з залу виходиш сповнений енергії й гарного настрою.
27/10/2023 Лиор
Очень классный спорт зал ! Крутые тренажёры премиум класса , профессиональный подход тренеров к индивидуальным тренировкам, уютная атмосфера в котором всегда приятно тренироваться .
20/10/2023 Алексей
Отличный клуб с домашней атмосферой. Дорогие тренанажеры. Вежливый персонал
Ваш отзыв
Отправить