Доброго вечора ми з України перемикайся на рідну мову тут
Фитнес Клуб  / 

Отзывы

Отзывы

30/11/2023 Даша
Займаюсь з Настею і цей тренер мені максимально підходить! Професійна і дуже легка в спілкуванні + слідкує за моїм харчуванням, хоч це і не входить в її обовʼязки. В мене запит на зниження ваги і обʼємів у бедрах і ногах. Я бачу результат і це мотивує займатись з цим тренером далі.
30/11/2023 Дмитрий
Начал посещать этот зал около 5 месяцев назад , привлекло расположение клуба. Отличная атмосфера, персонал на уровне , особенно привлекла тренер Анастасия , своей сумасшедшей энергетикой и качеством проведения занятий .
30/11/2023 Александра Помазан
Тренер Настя - это лучшее что может с вами случиться в спортзале. Тренироваться интересно, болтать весело, тренировки разнообразные, и наконец то ушел вес, поменялась форма ног итд. Настя супер профи!
30/11/2023 Уляна
Дуже довго не могла знайти мотивації займатися спортом, але з тренером Анастасією все інакше! Вона грамотно підібрала ефективні вправи під потреби мого тіла, підтримує під час тренування та відповідає на всі питання, що мене цікавлять. Тепер займаюся спортом із задоволенням)
14/11/2023 Єгор
Чудовий фітнес клуб та кращий персонал і тренери! Рекомендую, тут справді все сприяє досягненню постевленних вами цілей. Особлива подяка тренеру Губко Андрію - допоміг привести до тями тіло у період післяопераційної реабілітації завдяки ретельно підібраним вправам, а в тренажерному залі є усе необхідне для цього знаряддя.
12/11/2023 Олексій
Дуже рекомендую цей клуб! Мої показники зростають - все завдяки професіоналізму супер тренера Андрія Губко. Якісні тренажери на будь-який смак, ввічливий персонал, готовий завжди допомогти, все на високому рівні. Сауна, басеїн та масаж допоможуть вам розслабитися після напружених тренувань!
01/11/2023 Павло
Василевський Андрій - чудовий тренер! Під його чутливим керівництвом я зміг досягти вражаючих результатів у короткий термін. Він завжди відданий своїй роботі, терплячий і мотивує до занять. Велике спасибі йому за його професіоналізм і підтримку! Рекомендую всім!
31/10/2023 Антоний Прекрасный
Если вы думаете, не думайте, приходите, Вам понравится!
27/10/2023 Лиор
Очень классный спорт зал ! Крутые тренажёры премиум класса , профессиональный подход тренеров к индивидуальным тренировкам, уютная атмосфера в котором всегда приятно тренироваться .
20/10/2023 Алексей
Отличный клуб с домашней атмосферой. Дорогие тренанажеры. Вежливый персонал
Ваш отзыв
Отправить