Доброго вечора ми з України перемикайся на рідну мову тут
Фитнес Клуб  /  Спортивный клуб Sport-studio  / 

Правила Фитнес Клуба

Правила Фитнес Клуба

ДОДАТОК  2 ДО ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

                                            

                                                                  Правила Фітнес Клубу «Спорт Студіо»

 

Фітнес Клуб – спортивно – оздоровчий заклад, призначений для усієї родини!

Фітнес Клуб  є спеціалізованим закладом, метою якого є найповніше задоволення спортивно – оздоровчих інтересів Членів Клубу.

Діяльність Фітнес Клубу регулюється чинним законодавством України, внутрішніми нормативними документами та цими правилами.

Місцезнаходження Фітнес Клубу: м. Київ, вул.Олександра Кониського, 45-49. 

Фітнес Клуб діє на принципах членства.

 З метою найякіснішого забезпечення тренувального процесу і відновлення фізичних сил Вашого організму, Фітнес Клуб приймає на себе такі зобов’язання:

 

 • надавати спортивну базу у вигляді приміщення з відповідним матеріально – технічним забезпеченням, відповідно до державних стандартів України та до світових стандартів у відповідній галузі;
 • забезпечити високу кваліфікацію персоналу Фітнес Клубу і рівень обслуговування Клієнта;
 • без затримок усувати факти порушення умов цього Договору, що сталися з вини Фітнес Клубу у випадку надходження скарг від Клієнта;
 • забезпечувати підвищення  кваліфікації працівників Фітнес Клубу;
 • надавати послуги на підставі принципів пріоритету оздоровчої спрямованості, забезпечення  пропаганди здорового способу життя, широкого використання різноманітних засобів та форм фізичного вдосконалення.

 

ШАНОВНІ  ЧЛЕНИ  ФІТНЕС КЛУБУ!

 

Створення атмосфери затишку, що так сприятливо впливає на процес відновлення і поповнення фізичних сил Вашого організму, неможливе без дотримання елементарних правил людського співіснування. Сподіваючись на взаєморозуміння щодо даного питання, наведемо лише деяких з них.

 

Обмеження та відповідальність

 

 

 1. Щоб уникнути заподіяння шкоди здоров'ю, Клієнту рекомендується пройти медичне обстеження. Пам’ятайте, що Клієнт Клубу несе персональну відповідальність за своє здоров’я і звільняє Клуб від будь-якої відповідальності за потенційні травми і/або нещасні випадки на території Клубу. Без дозволу лікаря-спеціаліста на здійснення фізичних навантажень, Клієнт Клубу займається на свій ризик. 
 2. Клієнт зобов’язаний самостійно і відповідально контролювати своє власне здоров’я під час тренувань. Негайно повідомляти працівників Фітнес Клубу у випадку погіршення самопочуття.

При наявності гострих інфекційних та/або шкірних захворювань, а також при загостренні хронічних захворювань, слід утриматися від відвідування Клубу. При недотриманні даного правила, Клуб залишає за собою право тимчасово усунути Клієнта Клубу від відвідування Клубу до повного одужання і попросити довідку від лікаря.  

 1. Під час перебування у  Фітнес Клубі персонал і Клієнти Фітнес  Клубу мають утримуватися від:
 • куріння, вживання спиртних напоїв, наркотичних і токсичних речовин;
 • нецензурних, гучних і образливих висловлювань;
 • дій, що суперечать загальноприйнятим морально-етичним нормам;
 • носіння холодної, газової чи інших видів зброї;
 • грубості щодо  персоналу  Фітнес Клубу;
 • непристойної поведінки і жестів;
 • пошкодження майна Фітнес Клубу;
 • проявів расової, національної, релігійної чи іншої нетерпимості.
 1. З метою дотримання чистоти та Вашого комфорту при користуванні послугами Фітнес Клубу, Клієнт повинен залишати верхній одяг у гардеробі та перебувати в приміщеннях Фітнес Клубу, окрім вхідної групи та рецепції, в змінному взутті або наданих Фітнес Клубом  бахілах. Залишаючи верхній одяг у гардеробі, Клієнт зобов’язаний пересвідчитися, що не залишив у зовнішніх та внутрішніх кишенях цінні речі та/або коштовності.

Знаходження в приміщеннях Фітнес Клубу (крім залу рецепції) у верхньому одязі і вуличному взутті не дозволяється і є порушенням цих Правил. У цьому випадку Адміністрація Клубу має право не допустити Вас на тренування або до фахівців Клубу.

 1. Категорично забороняється приносити із собою в Фітнес Клуб і залишати в шафах чи сейфах для цінних речей будь-які види зброї, а також отруйні, вибухові, легкозаймисті або маючі різкий запах речовини, та вироби на їх основі, або інші заборонені Українським законодавством речі. При виявленні адміністрацією Клубу зазначених порушень винний член Клубу може бути, як одноразово не допущений до Клубу, так і позбавлений членства в Клубі (на розсуд адміністрації Клубу).
 2. Під час перебування у Фітнес  Клубі оголеність є припустимою лише у місцях,  

призначених для користування особами однієї статі (у чоловічих і жіночих роздягальнях і саунах).

 1. Під час занять спортом Клієнти Фітнес Клубу мають бути у відповідній спортивній формі та взутті або у купальному костюмі.
 2. Просимо утримуватись від використання парфумів під час відвідування Фітнес Клубу.
 3. Ви можете користуватись тільки послугами інструкторів клуба. Клієнтам Клубу не дозволяється тренувати інших клієнтів без узгодження з адміністрацією Фітнес Клубу, а також, складати тренувальні програми і надавати консультаційні послуги з питань використовування фітнес обладнання Клубу, оскільки це піддає  Клієнта, що тренується, додатковому ризику.
 4. Клієнтам клубу забороняється надавати консультаційні послуги іншим членам Клубу з питань харчування або використання харчових добавок.
 5. Клієнтам Клубу не дозволяється продавати або розповсюджувати будь яку продукцію на території  Клубу.
 6. Забороняється приносити  в приміщення Клубу свою їжу та спортивне харчування (у т.ч. коктейлі), а також заборонено виготовлення, вживання та пригощання інших відвідувачів Клубу власною їжею та спортивним харчуванням (у т.ч. коктейлями) на території Клубу;
 7. Клієнтам Фітнес клубу заборонено самостійно регулювати освітлення, систему кондиціонування та вентиляції, музичний супровід в залі, тощо.
 8. При недотриманні Правил Фітнес Клубу, Фітнес Клуб має право розірвати в односторонньому  порядку Договір з автоматичним виключенням Клієнта із Членів Клубу, без відшкодування коштів за невикористаний час.
 9. Клуб залишає за собою право відмовити Клієнту у придбанні або пролонгації клубного членства без пояснення причин.

 

Порядок надання послуг

 

 1. Фітнес Клуб  надає послуги спортивно – оздоровчого характеру відповідно до обраного і оплаченого  Членом Фітнес  клубу переліку протягом терміну дії Клубної карти.
 2. Членство у Фітнес Клубі оформляється Клубною Картою.
 3. Підставою для пропуску Члена Клубу до приміщення Клубу є чинна Клубна Карта.
 4. Послуги надаються Клієнту за місцезнаходженням Фітнес Клубу за умови їх повної оплати і дотримання Клієнтом цих Правил  Фітнес Клубу.
 5. Послуги надаються відповідно до затвердженого розкладу роботи  Клубу: з 7-00 до 21-00 у будні дні і з 9-00 до

19-00 у вихідні та святкові дні.

 1. Будь-які спортивні заняття у Клубі повинні бути завершені за 15 хвилин до закриття Клубу. Член Клубу / Гість Клубу зобов'язаний залишити територію Клубу суворо до встановленого часу закінчення роботи Клубу або часу, визначеному в Договорі. У разі порушення цього правила Член Клубу / Гість Клубу зобов'язаний сплатити штраф у розмірі разового візиту, згідно з чинним прейскурантом цін Клубу.
 2. Основні послуги надаються Клієнту протягом чинності Клубної карти.
 3. Додаткові послуги надаються Клубом окремо за умови 100% передплати.
 4. При
 5. У випадку втрати Клубної Карти видача дубліката відшкодовується за встановленими Фітнес Клубом тарифами.
 6. Для зберігання особистих речей необхідно використовувати спеціально обладнані шафи в роздягальнях, а для зберігання цінних речей - спеціально обладнані комірки, розташовані в зоні рецепції. Всім відвідувачам рекомендується уважно ставитися до особистих речей, не залишати їх без нагляду, не довіряти їх іншим особам. За залишені без нагляду речі клуб відповідальності не несе.
 7.  Речі в шафах роздягальні Фітнес клубу зберігаються тільки на час тренувань. Після тренування шафа повинна бути звільнена. Забороняється залишати речі в шафі після тренувань. Адміністрація Фітнес Клубу має право відкривати шафи і вилучати речі в разі їх зберігання відмінне від часу тренувань.
 8. Після закінчення занять ключ від шафки роздягальні та використані рушники здаються адміністратору.
 9. У разі втрати і / або пошкодження ключа від шафи, рушників Клієнт зобов'язаний відшкодувати вартість втраченого і / або пошкодженого майна відповідно до діючого прейскуранта.
 10.  Фітнес Клуб не несе відповідальності за збереження особистих та/або цінних речей Клієнта Клубу.

 

 

Заняття у Клубі

 

Групові заняття

 

 1. Перед відвідуванням групових занять бажано отримати консультації лікаря про рекомендовані навантаження та інформувати інструктора про наявність будь-яких протипоказань. Пам’ятайте, що Клієнт Клубу несе персональну відповідальність за своє здоров’я і звільняє Клуб від будь-якої відповідальності за потенційні травми і/або нещасні випадки на території Клубу.
 2. Відвідування зали групових програм можливе тільки у змінному спортивному одязі та взутті, призначеному для занять фітнесом/танцями. Змінне взуття повинна бути чистим (без піску і бруду на протекторі підошви).
 3. Рекомендуємо відвідувати тренування, відповідні Вашому рівню підготовки.
 4. Під час тренувань потрібно уважно слухати тренера та дотримуватись його інструкцій.
 5. Групові заняття починаються чітко за розкладом. Запізнення Клієнта Клуба не є підставою  для зміни розкладу.  Інструктор має право не допустити на заняття Клієнта  Клубу, що запізнився більше ніж на 10 хвилин.
 6. Використання мобільних телефонів під час проведення занять не дозволяється.
 7. Просимо утримуватись від використання парфумів під час відвідування групових занять.
 8. Клієнтам забороняється самостійно регулювати температуру, відкривати вікна в залі групових програм.
 9. Після закінчення тренування Члени Клубу мають прибрати за собою обладнання і предмети особистого користування.
 10. Щоб уникнути заподіяння шкоди Вашому здоров'ю під час занять не дозволяється користуватися жувальною гумкою.
 11. Адміністрація Клубу залишає за собою право змінювати склад тренерів, а також вносити зміни у розклад групових занять. Зміни в розклад вносяться адміністрацією Клубу в односторонньому порядку.
 12. На території залу групових програм, можливе знаходження і самостійні заняття, тільки в години, які не зарезервовані під персональні тренування і студійні заняття. Щоб уникнути непорозумінь уточнюйте на  рецепції Клубу статус залу (вільно / зайнято).
 13. Забороняється присутність дітей в залі групових програм під час проведення групових занять. 

 

Кліп карта групові заняття

 

 1. Власники кліп карт на 5 або 10 групових занять, можуть відвідувати тільки групові заняття, згідно розкладу групових програм. Скористатись душовими та комплектом рушників. Самостійне знаходження Клієнта в тренувальних залах та СПА зоні забороняється.
 2. Датою початку користування кліп-карти є дата першого тренування. Термін дії кліп-карти на 5 відвідувань - 30 днів, на 10 відвідувань – 60 днів з моменту придбання кліп -карти.
 3. Для цих типів Клубних Карт не передбачена можливість додаткового припинення терміну дії.
 4. Після закінчення терміну дії кліп-карта анулюється, невикористані тренування на наступний термін не переносяться, повернення грошових коштів за невикористаний залишок не проводиться.
 5. Вхід до Фітнес клубу можливий лише при наявності кліп-карти. Якщо Клієнт забув картку, адміністратор рецепції може забезпечити прохід у Клуб тільки після передачі клієнтом застави, у розмірі вартості одноразового візиту, згідно діючих цін.
 6. Клієнт погоджується, що в разі втрати картки, вона може бути відновлена, згідно з інформацією про відвідування Клієнта з програми Фітнес клубу. В цьому випадку вартість самої картки має бути відшкодована.
 7. По закінченню заняття, якщо Ви не плануєте залишитися на наступне тренування, протягом 15 хвилин Клієнт повинен переодягнутись і передати ключ адміністратору. Якщо Клієнт планує відвідувати наступне заняття, необхідно звернутись до  адміністратора. У випадку, якщо Клієнт не залишив територію Клубу протягом 15 хвилин, з кліп карти буде списано ще одне заняття.
 8. У випадку, якщо Клієнт хоче скористатись послугами Клубу у повному обсязі, Клієнт має право відшкодувати вартість Одноразового відвідування клубу, згідно діючих цін.

 

 

Відвідування фінської сауни та аква-зони

Увага! Занадто довге перебування в сауні та парній викликає підвищення температури тіла, що може виявитися небезпечним для Вашого здоров’я!

 1. Відвідування сауни та аква-зони в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, а також з наявністю залишкового стану алкогольного сп’яніння заборонено.
 2. Перед кожним відвідуванням басейну та/або сауни необхідно відвідати туалетну кімнату и прийняти душ з використанням гігієнічних засобів.
 3. При відвідуванні фінської сауни забороняється користуватися медом, оліями, кремами, сильними ароматами, масками, скрабами, та іншими косметичними засобами.
 4. Заборонено заходити в сауну у взутті.
 5. Забороняється залишати/тримати відкритими двері у сауну.
 6. Під час знаходження у фінській сауні слід уникати зіткнення з поверхнею каміння – це може викликати сильні опіки.
 7. Забороняється накривати кам’янку сторонніми предметами – це може призвести до пожежі.
 8. Забороняється в сауні лити у відсік для каменів воду і ароматизатори.
 9. Заборонено заносити пластикові стакани і пляшки у сауну.
 10. З метою гігієни, рекомендується в сауні стелити рушник на лаву.
 11. Заборонено залишати дітей у сауні та парній без нагляду батьків.
 12. Не дозволяється самостійно регулювати температуру, освітлення та вентиляцію в сауні. При необхідності, зверніться до чергового адміністратора.
 13. Відвідування басейну дозволяється лише при наявності купального костюма, шапочки і змінного взуття.
 14. Виходити на територію басейну дозволяється лише в спеціальному взутті (пляжні або банні тапочки з неслизькою підошвою).
 15. Не дозволяється відвідування басейну за наявності шкірних захворювань, пошкоджень шкіри, будь-яких медичних пов’язок.
 16. Заборонено знаходитися на території басейну у верхньому одязі і вуличному взутті.
 17. Вносити до зони басейну скляну тару, їжу, жувальну гумку, приймати їжу в басейні
 18. Діти можуть знаходитися у басейні лише у супроводі одного з батьків (або особи, що їх заміняє).

 

Відвідування тренажерного залу

 

 1. Перед відвідуванням тренажерного залу бажано отримати консультації лікаря про рекомендовані навантаження та інформувати інструктора про наявність будь-яких протипоказань. Пам’ятайте, що Клієнт Клубу несе персональну відповідальність за своє здоров’я і звільняє Клуб від будь-якої відповідальності за потенційні травми і/або нещасні випадки на території Клубу.
 2. При першому відвідуванні тренажерного залу, Клієнт повинен пройти вступний інструктаж. 
 3. З метою уникнення травматизму неухильно дотримуйтеся рекомендацій інструктора по користуванню тренажерами, отриманих на вступному інструктажі. Дотримуйтеся правил техніки безпеки.
 4. При виконанні базових вправ з тяжкою вагою – присідання зі штангою, жим штанги  чи гантелей лежачи, жим штанги стоячи або сидячи з-за голови – обов`язково користуйтесь допомогою страхуючого. Виконувати страховку повинен тільки інструктор Фітнес Клубу. Виконувати вправи з максимальним навантаженням дозволяється тільки в присутності інструктора тренажерної зали.
 5. Забороняється пересувати тренажери і кидати інвентар на підлогу, оскільки це веде до псування підлогового покриття і підвищує рівень шуму.
 6. Після виконання вправ необхідно прибрати  за собою обладнання та предмети особистого користування. У гігієнічних цілях під час виконання вправ слід покривати лавки тренажерів індивідуальним рушником.
 7. Заборонено залишати грифи, гантелі й інші вільні ваги з упором на стіни, дзеркала, та інші конструкції. Необхідно повертати обладнання в спеціально відведені для цього місця.
 8. Щоб уникнути заподіяння шкоди Вашому здоров'ю в тренажерному залі не дозволяється користуватися жувальною гумкою.
 9. Щоб уникнути нещасних випадків, присутність дітей молодше 14 років в тренажерному залі заборонена. 
 10. Діти старше 14 років можуть займатися в Клубі самостійно, відповідно до розкладу роботи Клубу, за наявності письмової заяви від батьків або законних представників. Батьки несуть персональну відповідальність за дітей на території Клубу, при цьому на дітей поширюються всі правила і документи, що регламентують роботу Клубу. 
 11. Інструктор має право перервати тренування, що проводяться батьком з порушенням норм безпеки і завдають шкоди неповнолітній дитині.
 12. Члени Клубу несуть матеріальну відповідальність за псування та втрату обладнання та спортивного інвентарю. У випадку поломки спортивного інвентарю Члени Клубу мають повідомити про це чергового тренера тренажерної зали або адміністратора Фітнес клубу.
 13. Будь-який з тренажерів може бути обмежений для використання (ремонт, профілактичні роботи).

 

Індивідуальні тренування. 

 

 1. Запис на персональне тренування проводиться заздалегідь, за погодженням з персональним тренером.
 2. У випадку запізнення на індивідуальне тренування, його тривалість скорочується відповідно до часу запізнення. Клієнт має відмінити або перенести індивідуальне тренування у такі строки: якщо надання послуги заплановано на час з 07.00 до 12.00 дня - не менш ніж за 10 годин до початку тренування, з 12.00 до   22.00 – не менш ніж за 6 годин до її початку. При несвоєчасній відміні послуга вважається наданою та  підлягає оплаті, сплачені за неї кошти поверненню не підлягають.
 3. Клієнту надається можливість придбання одного індивідуального тренування або блоку з десяти, на власний вибір. Блок тренувань з десяти тренувань має бути використаний протягом 90 календарних днів з дня придбання. Кошти за невикористані за вказаний період тренування не підлягають поверненню чи компенсації.

 

Масаж.

1. Попередній запис на масаж проводиться заздалегідь, адміністратором клубу.

2. У випадку запізнення на масаж, його тривалість скорочується відповідно до часу запізнення. Клієнт має відмінити або перенести процедуру у такі строки: якщо надання послуги заплановано на час з 09.00 до 12.00 дня - не менш ніж за 13 годин до початку процедури, з 13.00 до   22.00 – не менш ніж за 5 годин до її початку. При несвоєчасній відміні послуга вважається наданою та  підлягає оплаті, сплачені за неї кошти поверненню не підлягають.

3.Клієнту надається можливість придбання однієї процедури, або блоку з десяти, на власний вибір. Блок  з десяти процедур має бути використаний протягом 6 місяців з дня придбання. Кошти за невикористані за вказаний період процедури не підлягають поверненню чи компенсації.

 

Прикінцеві положення.

 

1. У разі заподіяння Клієнтом Клубу збитків або псування майна Клубу, такий збиток підлягає відшкодуванню Клієнтом Клубу протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів. 

2.При порушенні Клієнтом Фітнес Клубу вищенаведених правил, Договір може бути розірваний в односторонньому порядку, оплата за невикористаний час не повертається. 

3. Усі суперечки та розбіжності, що виникають між сторонами за цими Правилами, вирішуються шляхом переговорів між Клубом та Клієнтом Клубу. Розбіжності, з яких сторони не досягли домовленості, підлягають розгляду в судових органах за місцем знаходження Клубу. 

4. Все, що не врегульовано положеннями цих Правил, регулюється законодавством України. 

5. Клуб має право запитувати в офіційному порядку інформацію про клієнтів у правоохоронних та імміграційних органах з метою недопущення на його територію осіб, чия присутність, поведінку і інші дії можуть викликати негативне ставлення інших Клієнтів або піддати їх небезпеки.