Головна  / 

Спортивный клуб Sport-studio

Спортивный клуб Sport-studio

Твій Образ Мислення…

Ласкаво просимо в особливий світ - світ «Спорт-студіо»!
 
Ви знаходитесь на сайті самого, без перебільшення, спортивного клубу міста! Клубу зі своєю філософією. А з недавніх пір ще й першого в Україні клубу з авторським дизайнерським інтер'єром!

СПОРТКЛУБ В ЦЕНТРЕ КИЕВАМожливо, трохи нескромно, але це саме так! Ми позначилися як острівець здорового способу життя на мапі столиці в далекому 2002 році. З тих пір наш спорт клуб жодного разу не зрадив своїм принципам: Здоров'я, Краса і Дружня атмосфера!

Ми не сповідуємо фітнес, як свого роду фетиш! Ми чітко знаємо, що наявність пластикової картки нашого клубу не додасть Вам ні впевненості в собі, ні позбавить дивним чином від будь-яких зауважень до власного зовнішнього вигляду!
 
Ми не женемося, не озираючись, за фітнес-індустрією! Ми, як ніхто інший, знаємо - ніякі маркетингові «революційні» методики не позбавлять Вас від роботи над собою, що базується на основах! Кожен втрачений кілограм, невистачаючий сантиметр, тонус, відчуття повноти життя - даються потім! Так, можливо не так привабливо ... Але якщо десь Вам обіцяли результат без роботи, швидше за все Ви зараз помилилися з нами адресою.

В ЦЕНТРЕ КИЕВА СПОРТКЛУБМи навіть не засмучуємося тій кількості спортивних клубів, що з'явилися в Києві за час нашого існування !

Звичайно ж, майже всі спортклуби Києва надають повний спектр послуг як для тренувань, так і для релаксу. Але все пізнається в порівнянні! Ми дякуємо їм хоча б за те, що не дають нам зупинятися на досягнутому, підштовхують  до нових перемог, і в кінці-кінців за те, що вони просто формують культуру споживання фітнес-послуг! Всі шукають спорт клуб в Києві з високим рівнем сервісу і саме ми надаємо його вам.
Ми - незмінна протягом багатьох років команда професіоналів. Ми маємо колосальний власний досвід. Ми розглядаємо клієнта як друга! Саме тому ми не обіцяємо Вам чудес! На нас чекає велика і тривала спільна робота на шляху до Вашої мрії! Але що, як не Ваш результат, і є саме те, заради чого ми все це затіяли ?!
 
Працюємо з 7-00 до 22-00 будні і з 9-00 до 22-00 вихідні та святкові дні.