Головна  /  Послуги клубу  / 

Тренажерний Зал

Тренажерний Зал

Чи багато фітнес клубів можуть пишатися професійним обладнанням преміум класу від компанії TechnoGym, яка є світовим лідером в області рішень для фітнесу та здорового способу життя, а також, офіційним постачальником обладнання для Олімпійських ігор! Поєднання чудового італійського дизайну з високими технологіями, нові розробки і досягнення в області біомеханіки, є орієнтиром для всього сегменту професійного фітнес обладнання. І запевняємо Вас - різниця є! Завітаєте до нас у гості, обов'язково переконайтеся особисто! Заряд позитиву на тиждень Вам забезпечений!
 
Відвідування тренажерного залу фітнес-клубу - це один з найкращих способів тримати своє тіло в тонусі і постійно коригувати свою фігуру у відповідності зі своїми бажаннями.
 
Для тих, хто тільки планує відвідати тренажерний зал, буде не зайвим зайвим дізнатися, як правильно вибрати місце.
 
Перш за все, необхідно поцікавитися професіоналізмом  та кваліфікацією  тренерів, які будуть особисто вами займатись. Від їх професіоналізму та кваліфікації власне і залежить ефект ваших тренувань, які будуть розроблятися з урахуванням ваших цілей та всіх особливостей організму. Професійний тренер допоможе вам скласти корисний і збалансований раціон харчування. Крім  цього, тренер буде стежити за тим, як ви виконуєте вправи і нормативи та, при необхідності, буде вносити свої корективи у ваші тренування.
 
Професійні спортсмени наполегливо рекомендують перед тим, як вирушати в спортзал, перевірити ваш хребет, а також, при необхідності, відвідати таких лікарів: ендокринолог, невропатолог, гастроентеролог. Безумовно, відвідувати зал можна абсолютно при будь-якому діагнозі, але, на жаль, можливі захворювання змушують тренерів зменшувати навантаження на ваш організм. Крім усього, не варто забувати, що на першому місяці тренувань можуть загострюватися всі хронічні захворювання.
 
Перед початком занять, необхідно визначити мету, яку ви бажаєте досягти. Також, ви повинні чітко слідувати всім вимогам інструктора. Найоптимальнішою програмою тренувань вважається відвідування тренажерного залу три рази на тиждень. Тренування повинні тривати не більше однієї години. 
Для плідних занять вам слід придбати зручну форму, яка буде виготовлена на половину з натуральних та синтетичних волокон. Це необхідно для того, щоб при частому пранні, вона не втрачала свій зовнішній вигляд. Взуття слід придбати на товстій і малоеластичній підошві, тут найкраще підійдуть кросівки. Це взуття сприяє запобіганню травм стопи під час тренувань. 
 
Слідуючи цим підказкам і повністю їх виконуючи, ви зможете досягти будь-яких результатів в спорті!
 
Відвідайте наш спортивний зал в центрі Києва і ви назавжди виберете для себе це місце.